Universal Express logo   Office Moving - Universal Express
Office moving - baner
Office Moving Dlaczego Universal Express Relocations Usługi - przeprowadzki biurowe Zapytanie ofertowe - przeprowadzki biurowe Ekologia - Universal Express Relocations Universal Express - kontakt Wersja angielska
 
Office moving - map of offices
Uniersal Express - safety, reliability, experience, innovation, resources

Konsultacja i planowanie Przeprowadzka Magazynowanie Relokacja

Podłączanie sprzętu komputerowego Wynajem mebli

Archiwizacja dokumentów Niszczenie documentów

Katalogi on-line i kontrola inwentaryzacji Ubezpieczenie

Usługi inwentarzowe/Zarządzanie majątkiem Wykwalifikowani pracownicy

Pomoc w nagłych wypadkach Sejfy i skarbce

Renowacja Wynajem skrzyń Sprzątanie

 

Konsultacja i planowanie

Pracujemy razem z Państwem od samego początku, planujemy przeprowadzkę z dużym wyprzedzeniem. Sporządzamy "Move Metod Statement" - udokumentowany plan przeprowadzki opisujący szczegółowo każdy jej aspekt: kolejność wykonywanych prac, odpowiedzialność, czas wykonania, plan lokalu, systemy identyfikacji, bezpieczeństwo i ochronę Wszystkie te informacje znajdziecie Państwo na swojej prywatnej stronie internetowej, do której mają dostęp wszyscy pracownicy w każdym czasie poprzez Internet.

Przeprowadzka

Po gruntownym zaplanowaniu, przeprowadzka jest już tylko rutynowym działaniem. To dla nas chleb powszedni. Zwykle pracujemy w dni wolne lub nocami, aby uniknąć przestojów w pracy. Nad wszystkim czuwają nasi wykwalifikowani brygadziści.

Magazynowanie

Przy okazji przeprowadzki często potrzebny jest magazyn do przechowania starych mebli, dokumentów itd. W każdej chwili mamy do Państwa dyspozycji 1600 m2 nowoczesnego magazynu, paletyzowanego, o kontrolowanej temperaturze.

Relokacja

W dzisiejszych czasach od firmy przeprowadzkowej możecie Państwo oczekiwać dużo więcej. Mamy własną firmę specjalizującą się w usługach relokacyjnych wszelkiego typu, od znalezienia nowego lokalu, pomoc w negocjacji ceny wynajmu, rozplanowanie miejsca i ustawienia mebli, zaopatrzenia i instalacji sprzętu IT po wszelkie inne usługi, które sprawią, że przeprowadzka przebiegnie lepiej i szybciej.

Podłączanie sprzętu komputerowego

Nasz specjalny dział IT pomoże w odłączeniu sprzętu komputerowego i serwerów oraz podłączeniu ich w nowej lokalizacji, by nie musieli Państwo angażować dodatkowej firmy.

Wynajem mebli

Zapewniamy Państwu możliwość wynajmu mebli w krótkim czasie na dowolny okres.

Archiwizacja dokumentów

Przeprowadzka biura jest doskonałą okazją, aby posegregować stare dokumenty oraz zorganizować bardziej efektywny i mniej kosztowny sposób archiwizacji. Proponujemy skorzystanie z naszej własnej firmy zajmującej się zarządzaniem i przechowywaniem danych, przetwarzaniem dokumentów i ich bezpiecznym niszczeniem.

Niszczenie dokumentów

Podczas przeprowadzki biura okazuje się, że wiele starych dokumentów nadaje się do zniszczenia i nie jest to tylko standardowy biały papier formatu A4. Wykorzystać do tego możecie Państwo nasz unikatowy, bezpieczny system recyklingu "Eko-Box". Podczas przeprowadzki będzie sprawdzał się znakomicie. Jest łatwy w użyciu, bardzo wygodny, bezpieczny, przyjazny środowisku, cichy, a co najważniejsze toleruje każdy papier, nie tylko biały. Celem naszym jest bezpieczne zniszczenie makulatury, a nie pobieranie prowizji od producentów papieru.

Katalogi on-line i kontrola inwentaryzacji

Jeżeli przechowujecie Państwo nadmiar mebli w naszym magazynie, możecie mieć w nie stały wgląd dzięki przygotowanemu przez nas katalogowi ze zdjęciami i opisami. W każdym czasie możecie Państwo wybrać potrzebne meble, a my je niezwłocznie dostarczymy.

Usługi inwentarzowe/zarządzanie majątkiem

Przeprowadzka biura, to doskonały moment, aby dokonać corocznej inwentaryzacji. Możecie zlecić ją naszej firmie. Systematycznie będziemy spisywać wszystkie przedmioty w Państwa biurze, kodując je i zapisując na dysku. Dysk ten możecie Państwo od nas otrzymać i wykorzystać według potrzeb.

Ubezpieczenie

Chętnie udzielimy pomocy w ubezpieczeniu Państwa majątku w czasie przeprowadzki. Posiadamy polisę OC w AVIVA, suma gwarantowana 1000 000 USD.

Wykwalifikowani pracownicy do wykonania określonych zadań

Jeśli nie pracowaliśmy razem do tej pory, przeprowadzka biura, będzie początkiem długoterminowej współpracy. Jedną z usług, jaką oferujemy jest zapewnienie naszym klientom wykwalifikowanych pracowników. Wykonają oni pracę w Państwa biurze bez konieczności zatrudniania ich na pełen etat.

Pomoc w nagłych wypadkach

Możesz liczyć na nasze wsparcie w przypadku niespodziewanych zdarzeń losowych typu: powódź, pożar. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h, aby bezpiecznie przetransportować Państwa majątek do naszych magazynów.

Sejfy i skarbce

Sejfy, a także inne ciężkie, nieporęczne przedmioty nie stanowią dla nas problemu. Mamy wyspecjalizowaną załogę oraz sprzęt, które się z nimi uporają.

Renowacja

Nasza firma zajmie się także renowacją Państwa dotychczasowego biura przed oddaniem go właścicielowi, od pomalowania ścian po bardziej skomplikowane prace remontowe. Dzięki naszej usłudze mogą Państwo zaoszczędzić zarówno pieniądze oraz czas.

Wynajem skrzyń

Plastikowe, zapieczętowane skrzynki to doskonałe rozwiązanie do przechowywania poufnych dokumentów. Posługujemy się nimi podczas przeprowadzek. Jest także możliwość wypożyczenia ich bezpośrednio od naszego wyłącznego dostawcy Polkrate.

Sprzątanie

Po zakończonej przeprowadzce, wyniesieniu sprzętu i posprzątaniu po wykonanej pracy pozostaje jeszcze umycie okien, podłóg, kuchni. Prace te mogą Państwo zlecić nam, a nasza firma wszystkim się zajmie.

 

Worldwide movers - household goods moving
Link www.uer.pl
Database od office buildings
Client access - office moving
 
 

Copyright by Universal Express Relocations 2009