Universal Express logo   Office Moving - Universal Express
Office moving - baner
Office Moving Dlaczego Universal Express Relocations Usługi - przeprowadzki biurowe Zapytanie ofertowe - przeprowadzki biurowe Ekologia - Universal Express Relocations Universal Express - kontakt Wersja angielska
 
Office moving - map of offices
Uniersal Express - safety, reliability, experience, innovation, resources

Ekologia

W Universal Express doceniamy fakt, iż możemy mieć wpływ na nasze środowisko naturalne w trakcie naszych codziennych działań. Z tego względu zatrudniamy doświadczonego kierownika transportu, do którego zadań należą m.in. kontrola i zarządzanie transportem tak, aby wykluczyć nadmierne użycie samochodów i sprzętu oraz specjalistę ds. BHP, który przeprowadza szkolenia z zakresu BHP oraz czuwa nad zachowaniem zasad bezpieczeństwa w firmie. W codziennej pracy staramy się jak najczęściej używać plastikowych pojemników wielokrotnego użytku, zamiast kartonowych pudeł. Jesteśmy jednym z największych klientów Polkrate. Redukujemy w ten sposób ilość zużytej taśmy pakowej, a kartonowe pudła, na ile to możliwe, używane są po kilka razy.

Przeprowadzka głównej siedziby firmy jest kluczowym momentem dla naszych klientów, którzy jednocześnie mogą pozbyć się starych i tym samym wdrożyć nowe rozporządzenia i rozwiązania.

To dobry moment, aby ze starej lokalizacji wyrzucić niepotrzebne rzeczy: dokumenty, meble, sprzęt komputerowy, materiały reklamowe itp. Przeprowadzka do nowego biura jest doskonałą okazją na zastosowanie nowych proekologicznych rozwiązań, takich jak na przykład umiejscowienie w biurze Eko-boxów, dzięki którym można w łatwy sposób pozbyć się niepotrzebnej makulatury i przekazać do ponownej obróbki. Mogą Państwo skorzystać z naszych usług magazynowania i przechowywania dokumentów firmowych, dzięki czemu oszczędzacie Państwo powierzchnię biurową, a dokumenty są natychmiastowo niszczone i poddane recyklingowi.

Przed przeprowadzką możemy postawić Eko-boxy w strategicznych punktach w biurze, tak aby pracownicy mieli do nich łatwy dostęp celem pozbycia się zbędnej makulatury - nie tylko kartek A4, ale także skoroszytów, kartonów. Po zapełnieniu pełne pudła odbierane są i przekazywane do wyspecjalizowanej papierni, gdzie następuje proces ekologicznego niszczenia pudla wraz z całą zawartością, zaś klient po zakończeniu otrzymuje protokół zniszczenia. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy odwiedzić naszą stronę internetową www.eko-box.pl Możemy dla Państwa nowej lokalizacji ustanowić regularny program recyklingowy oraz serwis odbioru dokumentacji do przechowywania.

Podobnie jak z meblami, komputerami, elektroniką, a nawet jedzeniem - możemy dla Państwa świadczyć usługi niszczenia poparte certyfikatem.

Wśród wielu usług jakie oferujemy, dostępna jest także usługa przechowywania mebli i zarządzanie nimi, dzięki czemu mogą Państwo lepiej kontrolować stan swojego mienia i mieć do mebli pełen dostęp w oparciu o Państwa potrzeby.

Poprzez Express Furniture Rental możemy także zorganizować dla Państwa skup zbędnych, używanych mebli biurowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z nami.

Worldwide movers - household goods moving
Link www.uer.pl
Database od office buildings
Client access - office moving
 
 

Copyright by Universal Express Relocations 2009